SBKlogo_lagupplost_210x208.gif

sfr-logo-3.png

Klubbmästare Tävlingar Munkrejset

Lördag Söndag

 

 

Resultat Agility från Munkrejset söndag 24 juli 2016

Resultat från Hopp längre ner på sidan

Agility 1 small  -  domare/bana Ewa Lundin

1

Maria Lundgren

Sazza

Ej Stambokförd I Skk

Vänersborgs BK

0,00

30,41

2

Åsa Lundberg

Vilda Hilda

Amerikansk Cocker Spaniel

Tomten BK

0,00

31,07

3

Annika Nordlander

Ginnie

Shetland Sheepdog

Karlstad BK

0,00

34,69

4

Elina Olsson

DV

Ej Stambokförd I Skk

Arvika BK

0,00

43,63

5

Malin Radegård

Edda

Jack Russell Terrier

Karlskrona BK

5,00

34,41

6

Marielle Andersson

Dexter

Bostonterrier

Årjäng BK

5,00

40,03

7

Mia Johansson

Brejker

Pudel, Dvärg

Töreboda BK

5,00

40,47

8

Gunilla Sandberg

Bea

Pudel, Dvärg

KASK

5,00

43,00

9

Kjell Davstedt

DOUGLAS

Dansk-Svensk Gårdshund

Raskl För Dansk/Svensk Gh

10,00

33,78

10

Anna Ekeroth

Gösta

Dvärgschnauzer, Svart

Årjäng BK

40,41

81,41

-

Tommy Dahlberg

Grim

Västgötaspets

Götene BK

0,00

Disk

-

Camilla Karlsson

Lia

Japansk Spets

Skövde BK

0,00

Disk

-

Elisabeth Larsson

Texas

Borderterrier

KASK

0,00

Disk

-

Sonja Pethrus

Sigge

Dvärgschnauzer, Vit

Töreboda BK

0,00

Disk

-

Ulrika Wallin

Tieny (Tajni)

Shetland Sheepdog

Lindesberg BK

0,00

Disk

-

Malin Sörestam

Iza

Shetland Sheepdog

Svenska Agilityklubben

0,00

Disk

-

Sara Hedén

Stella

Shetland Sheepdog

Mora BK

0,00

Disk

-

Hanna Wickberg

Tea

Ej Stambokförd I Skk

Karlstad BK

0,00

Disk

-

Maria Olsson

Bästa

Ej Stambokförd I Skk

Kils BK

0,00

Disk

Agility 1 medium  -  domare/bana Ewa Lundin

1

Anne Karlsson

Signe

Mudi

Skövde-tidaholm HU

0,00

24,81

2

Lovisa Svensson

Bella

Ej Stambokförd I Skk

Sunne BK

0,00

36,12

3

Jeanette Nyman

Basse

Shetland Sheepdog

Hammarö BK

0,00

36,47

4

Pethra Andersson

Frasse

Ej Stambokförd I Skk

Frövi BK

0,00

39,65

5

Per Svensson

Ibby

Kromfohrländer

Karlshamn HU

5,00

31,22

6

Mari Andersson

Moja

Cocker Spaniel

Torsby BK

5,00

31,34

7

Katarina Katz

Bobele

Släthårig Foxterrier

Partille BK

5,00

36,50

8

Yvonne Johansson

Jeff

Shetland Sheepdog

Lindesberg BK

5,00

40,22

9

Linn Nygård

Leo

Shetland Sheepdog

Norge

10,00

36,53

10

Carin Pettersson

Rut

Pumi

Lindesberg BK

10,00

39,66

11

Peter Björk

Ghibli

Tysk Spets/ Mittelspitz

Tibro BK

10,00

40,50

12

Felix Sandberg

Hippie

Dansk-Svensk Gårdshund

Raskl För Dansk/Svensk Gh

12,53

48,53

13

Anna Leander

Pepsi

Cocker Spaniel

Gävle BK

14,82

50,82

14

Berit Sjöbeck

Flashy

Pudel, Mellan

Apollogruppen

15,00

34,32

15

Maria Andersson

Pyzzla

Pumi

Frövi BK

18,93

49,93

16

Maria Fridell

Humla

Nova Scotia Duck Tolling

Kils BK

23,09

59,09

-

Sonja Pethrus

Kenta

Dvärgschnauzer, Svart & S

Töreboda BK

0,00

Disk

-

Lena Torstensson

Rubin

Welsh Springer Spaniel

Tomten BK

0,00

Disk

-

Erik Sandell

Clip

Shetland Sheepdog

Jönköping BK

0,00

Disk

-

Linn Nygård

Nico

Shetland Sheepdog

Norge

0,00

Disk

-

Camilla Karlsson

Dino

Japansk Spets

Skövde BK

0,00

Disk

-

Lars Lindeborg

Elle

Pumi

Ludvika BK

0,00

Disk

-

Olivia Kvicker

Thilda

Perro De Agua Espanol

Ludvika BK

0,00

Disk

-

Angelica Andersson

Sluggo

Shetland Sheepdog

Tranås BK

0,00

Disk

-

Anette Hedman

Evo

Pudel, Mellan

Kumla BK

0,00

Disk

-

Nathalie Evensen

Ice

Shetland Sheepdog

Arvika BK

0,00

Disk

-

kjell frankin

Jazza

Shetland Sheepdog

Jönköping BK

0,00

Disk

-

Alexsandra Pettersson

Jet

Shetland Sheepdog

Kumla BK

0,00

Disk

-

Gunilla Jonsson

Dribbla

Berger Des Pyrénées À Poi

KASK

0,00

Disk

-

Hasse Sundqvist

Win

Cocker Spaniel

Fagersta KK

0,00

Disk

-

Lotta Grip

Olivia

Kromfohrländer

Hällefors BK

0,00

Disk

-

Christina Lorang Ahlström

Toffee

Ej Stambokförd I Skk

Ystad BK

0,00

Disk

-

Cecilia Juberg

Alfons

Pumi

Kumla BK

0,00

Disk

-

Eva Jansson

Ture

Welsh Springer Spaniel

Skövde BK

0,00

Disk

-

Kenneth Bengtsson

Nocke

Shetland Sheepdog

Örkelljunga BK

0,00

Disk

-

Nina Tyllander

Joker

Tysk Spets/ Mittelspitz

Storfors lokal kennelklub

0,00

Disk

-

Elisabet Hansson

Lotta

Cocker Spaniel

Hammarö BK

0,00

Disk

Agility 1 large  -  domare/bana Ewa Lundin

1

Maria Eriksson

Ted

Australian Kelpie

Bollnäs BK

0,00

34,94

2

Maria Augustsson

Key

Border Collie

Tomten BK

5,00

27,91

3

Eirin Dahl

Bønne

Belgisk Vallhund/ Malinoi

Norge

5,00

30,16

4

Melanie Jonsson

Hagge

Ej Stambokförd I Skk

Södertälje lokala KK

5,00

35,25

5

Lina Larsson

Vilma

Border Collie

Munkfors BK

5,00

36,97

6

Sara Bark

WILMA

Ej Stambokförd I Skk

Skultuna BK

5,00

40,69

7

Roman Brändli

Zena

Belgisk Vallhund/ Malinoi

Switzerland

10,00

25,13

8

Linda Dahlman

Zack

Nova Scotia Duck Tolling

Svenska Agilityklubben

10,00

28,03

9

Marie Lodin

Loffe

Ej Stambokförd I Skk

Fagersta KK

15,00

29,60

10

Victoria Björkman

Diva

Pinscher

Mora BK

15,28

46,28

11

Susanne Skogström

Joline

Golden Retriever

Ludvika BK

19,35

60,35

12

Elisabet Hansson

Jackie

Golden Retriever

Hammarö BK

20,00

42,15

-

Therese Blomqvist

Sid

Border Collie

Mariestad BK

0,00

Disk

-

Margareta Svedlund

Sessan

Welsh Springer Spaniel

Danderyd-Täby BK

0,00

Disk

-

Else-Marit Bryn

Fruferner

Ej Stambokförd I Skk

Norge

0,00

Disk

-

Monica Ohlsson

Myrrah

Australian Kelpie

Åstorps BK

0,00

Disk

-

Nea Dahlberg

Lykke

Border Collie

Lindesberg BK

0,00

Disk

-

Björn Solberg

Hera

Border Collie

KASK

0,00

Disk

-

Janne Gustavsson

Greta

Welsh Springer Spaniel

Götene BK

0,00

Disk

-

Sandra Strand

Rapp

Border Collie

Falu BK

0,00

Disk

-

Liselott Endresen

Yra

Border Collie

Olandstraktens BK

0,00

Disk

-

Åsa Svensson

Spira

Australian Shepherd

Sv Australian Shepherdkl

0,00

Disk

-

Elisabeth Jonasson

Harry

Border Collie

Munkfors BK

0,00

Disk

-

Alexsandra Pettersson

Gas

Border Collie

Kumla BK

0,00

Disk

-

Maria Larsson

Myra

Border Collie

Linköping BK

0,00

Disk

-

Susann Medalen

Ella

Border Collie

Linköping BK

0,00

Disk

-

Christina Lorang Ahlström

Tixa

Ej Stambokförd I Skk

Ystad BK

0,00

Disk

-

Elin Dahl Mikkelsen

Ira

Border Collie

Norge

0,00

Disk

-

Catharina Krumlinde

Dobby

Australian Shepherd

Eskilstuna BK

0,00

Disk

-

Gunilla Eriksson

Isa

Border Collie

Munkfors BK

0,00

Disk

-

Amanda Bjurström

Pavo

Border Collie

Frövi BK

0,00

Disk

-

Catharina Lagmyr Kempe

Maggie

Australian Shepherd

Sv Australian Shepherdkl

0,00

Disk

Agility 2 small  -  domare/bana Ewa Lundin

1

Anette Hedman

Smarty

Shetland Sheepdog

Kumla BK

0,00

36,88

2

Elisabeth Larsson

Alice

Papillon

Stockholm Södra BK

0,00

48,25

3

Malin Radegård

Doris

Jack Russell Terrier

Karlskrona BK

0,00

48,50

4

Anneli Kensén

Kaxi

Pudel, Toy

Storfors lokal kennelklub

0,00

48,63

5

Linda Dahlman

Izor

Dansk-Svensk Gårdshund

Svenska Agilityklubben

10,00

41,60

6

Marie Skär

Coco

Dvärgpinscher

Linköping BK

11,59

50,59

-

Ida Andersson

Nelly

Ej Stambokförd I Skk

Frövi BK

0,00

Disk

-

Börje Johansson

Härbert

Pudel, Dvärg

Töreboda BK

0,00

Disk

-

Elin Nordblad

Crixus

Phalène

Frövi BK

0,00

Disk

-

Johanna Linder

Oskar

Dvärgschnauzer, Svart & S

Vänersborgs BK

0,00

Disk

-

Gunilla Karlsson

Ture

Pudel, Dvärg

Motala BK

0,00

Disk

-

Lotta Ekblom

Angus

Ej Stambokförd I Skk

Lindesberg BK

0,00

Disk

-

Leif Andersson

ALICE

Papillon

Svenska Agilityklubben

0,00

Disk

-

Roger Pettersson

Ecco

Shetland Sheepdog

Kumla BK

0,00

Disk

Agility 2 medium  -  domare/bana Ewa Lundin

1

Mai Junker

Unni

Kromfohrländer

Götene BK

4,44

53,44

2

Carin Pettersson

Lova

Lagotto Romagnolo

Lindesberg BK

5,00

46,68

3

Tommy Carlsson

Teo

Shetland Sheepdog

KASK

10,00

44,12

4

Lene L

Ace

Shetland Sheepdog

Norge

15,00

39,53

5

Lena Torstensson

Safir

Welsh Springer Spaniel

Tomten BK

19,63

58,63

6

Margareta Svedlund

London

Welsh Springer Spaniel

Danderyd-Täby BK

28,53

57,53

-

Åsa Wrede

Minka

Schapendoes

Svenska Agilityklubben

0,00

Disk

-

Kjell Frankin

Wilda

Shetland Sheepdog

Jönköping BK

0,00

Disk

-

Kamilla Nilsson

Wira

Cocker Spaniel

Hällefors BK

0,00

Disk

-

Linda Nygren

Time

Shetland Sheepdog

Sv Shetland Sheepdog Kl

0,00

Disk

-

Anett Nyborg

Aira

Schapendoes

Norge

0,00

Disk

-

Tommy Dahlberg

Miro

Shetland Sheepdog

Götene BK

0,00

Disk

-

Kjersti Gudmundseth

Bæra

Australian Kelpie

Norge

0,00

Disk

-

Hasse Sundqvist

Brienne

Cocker Spaniel

Fagersta KK

0,00

Disk

-

Sofie Langanger

Yra

Pumi

Ludvika BK

0,00

Disk

-

Eva Jansson

Herman

Welsh Springer Spaniel

Skövde BK

0,00

Disk

-

Kicki Sundqvist

Isa

Cocker Spaniel

Fagersta KK

0,00

Disk

-

Leif Andersson

SELMA

Welsh Springer Spaniel

Svenska Agilityklubben

0,00

Disk

-

Inga Lundberg

Fia

Amerikansk Cocker Spaniel

Tomten BK

0,00

Disk

-

Sandra Lundell

Alfred

Borderterrier

Torsby BK

0,00

Disk

-

Erik Sandell

Vissla

Shetland Sheepdog

Jönköping BK

0,00

Disk

Agility 2 large  -  domare/bana Ewa Lundin

1

Susanne Nyberg

Jake

Irish Softcoated Wheaten

Lindesberg BK

2,00

51,00

2

Marit Bratt

Doris

Belgisk Vallhund/ Groenen

Svenska Agilityklubben

5,00

41,22

3

Anna-Lena Eriksson

Kallife

Berger Des Pyrénées À Fac

Arvika BK

7,78

51,78

4

Håkan Eriksson

Freyja

Nova Scotia Duck Tolling

Kumla BK

10,00

40,03

5

Felicia Torstensson Björlin

Uma

Border Collie

Sveriges HU

15,00

31,91

6

Therese Blomqvist

Kaye

Border Collie

Mariestad BK

15,00

37,06

7

Leif Olsen

Lotten

Engelsk Springer Spaniel

Kungsör BK

15,63

54,63

-

Lena Olsen

Lisen

Engelsk Springer Spaniel

Kungsör BK

0,00

Disk

-

Maria Augustsson

Snook

Border Collie

Tomten BK

0,00

Disk

-

Klara Elisson

Ässla

Nova Scotia Duck Tolling

Gagnef-Floda BK

0,00

Disk

-

Bengt Nyman

Cwiq

Australian Kelpie

Kumla BK

0,00

Disk

-

Amanda Nilsson

Winnie

Border Collie

Torsby BK

0,00

Disk

-

Annette Persson Sandell

Spring

Border Collie

Jönköping BK

0,00

Disk

-

Susanne Skogström

Melody

Golden Retriever

Ludvika BK

0,00

Disk

-

Mai Junker

Pinto

Nova Scotia Duck Tolling

Götene BK

0,00

Disk

-

Ingvar Berggren

Morris

Irish Softcoated Wheaten

Hammarö BK

0,00

Disk

Agility 3 small  -  domare/bana Lars Sassner

1

Anita Pettersson

Ella

Tysk Spets/ Mittelspitz

Lidköping BK

0,00

39,82

2

Nea Dahlberg

Diza

Shetland Sheepdog

Lindesberg BK

0,00

40,75

3

Mari Andersson

Mini

Jack Russell Terrier

Torsby BK

0,00

41,24

Pokal.jpg

4

Camilla Karlsson

Cleo

Japansk Spets

Skövde BK

0,00

41,48

5

Maj-Inger Davstedt

TINTIN

Dansk-Svensk Gårdshund

Raskl För Dansk/Svensk Gh

0,00

43,98

6

Helene Poljak

TUFF

Dvärgschnauzer, Peppar &

Västerås KK

0,00

47,37

7

Anneli Kensén

Fozzi

Pudel, Dvärg

Storfors lokal kennelklub

5,00

42,71

8

Elisabeth Larsson

Dennis

Borderterrier

KASK

5,00

47,75

9

Marina Lindqvist

Athena

Shetland Sheepdog

Kumla BK

5,00

48,07

10

Anna Kågeman

Tilli

Jack Russell Terrier

Linköpings HU

10,00

41,79

11

Päivi Männistö-Rahunen

Lätty

Västgötaspets

Finland

10,00

42,25

12

Merja Pajala

Jay

Shetland Sheepdog

Apollogruppen

15,50

49,50

-

Roger Pettersson

Pysen

Shetland Sheepdog

Kumla BK

0,00

Disk

-

Inga Antelius

Puzzla

Phalène

Hölö-Mörkö BK

0,00

Disk

-

Monica Karlsson

Viggo

Jack Russell Terrier

Västernorrlands KK

0,00

Disk

-

Åsa Lundberg

Esther

Tysk Spets/ Mittelspitz

Tomten BK

0,00

Disk

-

Amanda Apelqvist

Timo

Tysk Spets/ Mittelspitz

Lidköping BK

0,00

Disk

-

Inga Antelius

Affe

Phalène

Hölö-Mörkö BK

0,00

Disk

-

Maria Lindberg

Sture

Ej Stambokförd I Skk

Lindesberg BK

0,00

Disk

-

Åsa Larsson

Vina

Borderterrier

Kumla BK

0,00

Disk

-

Nathalie Högström

Haylie

Shetland Sheepdog

Forshaga BK

0,00

Disk

Agility 3 medium  -  domare/bana Lars Sassner

1

Anne Karlsson

Bonnie

Mudi

Skövde-tidaholm HU

0,00

35,03

2

Christin Bengtsson

Ronja

Shetland Sheepdog

Örkelljunga BK

0,00

43,53

Pokal.jpg

3

Monica Karlsson

Avatar

Parson Russell Terrier

Västernorrlands KK

0,00

43,70

4

Angelica Andersson

Prinsen

Shetland Sheepdog

Tranås BK

0,57

49,57

5

Siw Almroth

Brie

Berger Des Pyrénées À Poi

Norge

5,00

36,96

6

Jenny Ohlsson

Vilda

Shetland Sheepdog

Nynäshamns BK

5,00

41,92

7

Linn Hammarbäck

Fox

Nova Scotia Duck Tolling

Örebro BK

5,00

44,15

8

Anette Alvarsson

Milo

Kromfohrländer

Arvika BK

5,00

45,51

9

My Dareflod

Trubbel

Shetland Sheepdog

Mora BK

10,00

42,88

10

Julia Pettersson

Elvis

Shetland Sheepdog

Fagersta HU

10,00

43,22

11

Johanna Karlsson Svensc

Mira

Nova Scotia Duck Tolling

Sunne BK

10,00

46,57

-

Tommy Carlsson

Jippie

Pumi

KASK

0,00

Disk

-

Nathalie Högström

Bamse

Shetland Sheepdog

Forshaga BK

0,00

Disk

-

Ørnulf Holm

Spiff

Shetland Sheepdog

Norge

0,00

Disk

-

Annica Nauta

Myra

Australian Kelpie

Linköping BK

0,00

Disk

-

Lars Lindeborg

Cinna

Pumi

Ludvika BK

0,00

Disk

-

Helene Jennvik

Mysan

Shetland Sheepdog

Karlstad BK

0,00

Disk

-

Per Svensson

Lycka

Kromfohrländer

Karlshamn HU

0,00

Disk

-

Ulla Muchardt

Kalle

Dansk-Svensk Gårdshund

Svenska Agilityklubben

0,00

Disk

-

Anita Pettersson

Enya

Shetland Sheepdog

Lidköping BK

0,00

Disk

-

Yvonne Johansson

Hobbe

Shetland Sheepdog

Lindesberg BK

0,00

Disk

-

Fredrik Andersson

Vix

Shetland Sheepdog

Fagersta KK

0,00

Disk

-

Päivi Männistö-Rahunen

Kisu

Shetland Sheepdog

Finland

0,00

Disk

-

Ingvar Berggren

Kompis

Cavalier King Charles Spa

Hammarö BK

0,00

Disk

-

Anna Leander

Noggi

Cocker Spaniel

Gävle BK

0,00

Disk

-

Emma Salquist

Viggo

Tysk Spets/ Mittelspitz

Götene BK

0,00

Disk

-

Malin Zetterberg

Aim

Cocker Spaniel

Bro-Håbo BK

0,00

Disk

-

Looanna Berg

Frekkh

Parson Russell Terrier

Västerås KK

0,00

Disk

-

Magdalena Bergstén

Clara

Pumi

Örebro BK

0,00

Disk

-

Yvonne Johansson

Casper

Shetland Sheepdog

Lindesberg BK

0,00

Disk

Agility 3 large  -  domare/bana Lars Sassner

1

Timo Vertanen

Ozzy

Australian Shepherd

Kalix Agility

0,00

37,02

Pokal.jpg

2

Per Heinerud

sonny

Border Collie

Apollogruppen

0,00

37,46

3

Anne Bucksch

Nikita

Belgisk Vallhund/ Tervuer

Karlstad BK

0,00

40,53

4

Staffan Gustafsson

Foxy

Border Collie

Söderköping BK

0,00

41,22

5

Anne Fosser

Blu

Border Collie

Norge

5,00

35,68

6

Maria Eriksson

Loppa

Australian Kelpie

Bollnäs BK

10,00

40,31

7

Amanda Bjurström

Våfflan

Ej Stambokförd I Skk

Frövi BK

10,00

42,71

8

Åsa Larsson

Jackaroo

Australian Kelpie

Kumla BK

10,00

43,02

9

Susanne Nyberg

Frippe

Irish Softcoated Wheaten

Lindesberg BK

12,81

56,81

10

Therese Blomqvist

Gina

Ej Stambokförd I Skk

Mariestad BK

20,00

43,40

-

Robin Rådström

Yazza

Ej Stambokförd I Skk

Munkfors BK

0,00

Disk

-

Lina Larsson

Polka

Border Collie

Munkfors BK

0,00

Disk

-

Milena Polinelli

Ziwa

Hollandse Herdershond, Ko

Switzerland

0,00

Disk

-

Anna Östberg

Qase

Border Collie

Svenska Agilityklubben

0,00

Disk

-

Timo Vertanen

Jomei

Pumi

Kalix Agility

0,00

Disk

-

Anette Daleke

Snaps

Border Collie

Hammarö BK

0,00

Disk

-

Annica Nauta

Jolly

Australian Kelpie

Linköping BK

0,00

Disk

-

Camilla Larsson

Cornelia

Engelsk Springer Spaniel

Torsby BK

0,00

Disk

-

Sara Holzmann Markström

LEIA

Ej Stambokförd I Skk

Nedansiljans BK

0,00

Disk

-

Magdalena Svedberg

Solo

Border Collie

Karlstad BK

0,00

Disk

-

Malin Zetterberg

Singla

Border Collie

Bro-Håbo BK

0,00

Disk

-

Päivi Männistö-Rahunen

Inkeri

Belgisk Vallhund/ Tervuer

Finland

0,00

Disk

-

Darijo Poljak

Dito

Schnauzer, Peppar & Salt

Västerås KK

0,00

Disk

-

Therese Malm

Fia

Engelsk Springer Spaniel

Lindesberg BK

0,00

Disk

-

Olle Larsson

Hero

Border Collie

Munkfors BK

0,00

Disk

-

Monica Gahlin

Tiffy

Australian Shepherd

Nynäshamns BK

0,00

Disk

-

Robin Rådström

Safir

Ej Stambokförd I Skk

Munkfors BK

0,00

Disk

-

Elin Dahl Mikkelsen

Dixi

Belgisk Vallhund/ Groenen

Norge

0,00

Disk

-

Camilla Larsson

Cleo

Engelsk Springer Spaniel

Torsby BK

0,00

Disk

-

Sofie Langanger

Smilla

Pudel, Stor

Ludvika BK

0,00

Disk

-

Minna Johansson

Monza

Australian Shepherd

Hofors BK

0,00

Disk

-

Staffan Gustafsson

Winnie

Border Collie

Söderköping BK

0,00

Disk

Resultat Hopp från Munkrejset söndag 24 juli 2016

Hopp 1 small  -  domare/bana Ewa Lundin

1

Maria Lundgren

Sazza

Ej Stambokförd I Skk

Vänersborgs BK

0,00

26,22

2

Sara Hedén

Stella

Shetland Sheepdog

Mora BK

0,00

34,22

3

Gunilla Sandberg

Bea

Pudel, Dvärg

KASK

0,00

35,19

4

Elina Olsson

DV

Ej Stambokförd I Skk

Arvika BK

1,06

40,06

5

Tommy Dahlberg

Grim

Västgötaspets

Götene BK

1,81

40,81

6

Mia Johansson

Brejker

Pudel, Dvärg

Töreboda BK

5,00

32,87

7

Johanna Linder

Dexter

Dvärgschnauzer, Svart & S

Vänersborgs BK

5,00

36,25

8

Ulrika Wallin

Tieny (Tajni)

Shetland Sheepdog

Lindesberg BK

10,00

31,25

9

Gunilla Sandberg

Hoppsan

Pudel, Toy

KASK

16,35

50,35

10

Anna Ekeroth

Gösta

Dvärgschnauzer, Svart

Årjäng BK

26,97

55,97

-

Kjell Davstedt

DOUGLAS

Dansk-Svensk Gårdshund

Raskl För Dansk/Svensk Gh

0,00

Disk

-

Hanna Wickberg

Tea

Ej Stambokförd I Skk

Karlstad BK

0,00

Disk

-

Ann-kristin Virtanen

Alfons

Chinese Crested Dog

Storfors lokal kennelklub

0,00

Disk

-

Camilla Karlsson

Lia

Japansk Spets

Skövde BK

0,00

Disk

Hopp 1 medium  -  domare/bana Ewa Lundin

1

Linn Nygård

Leo

Shetland Sheepdog

Norge

0,00

24,97

2

Cecilia Juberg

Alfons

Pumi

Kumla BK

0,00

26,43

3

Carin Pettersson

Rut

Pumi

Lindesberg BK

0,00

26,87

4

Yvonne Johansson

Jeff

Shetland Sheepdog

Lindesberg BK

0,00

27,56

5

Lotta Grip

Olivia

Kromfohrländer

Hällefors BK

0,00

28,10

6

Mari Andersson

Moja

Cocker Spaniel

Torsby BK

0,00

30,03

7

Lovisa Svensson

Bella

Ej Stambokförd I Skk

Sunne BK

0,00

34,04

8

Hasse Sundqvist

Win

Cocker Spaniel

Fagersta KK

0,00

34,16

9

Pethra Andersson

Frasse

Ej Stambokförd I Skk

Frövi BK

0,00

35,31

10

Elisabet Hansson

Lotta

Cocker Spaniel

Hammarö BK

0,00

36,81

11

kjell frankin

Jazza

Shetland Sheepdog

Jönköping BK

5,00

24,38

12

Anna Axelsson

Villy

Shetland Sheepdog

Växjö HU

5,00

30,41

13

Sonja Pethrus

Kenta

Dvärgschnauzer, Svart & S

Töreboda BK

5,00

38,72

14

Anne Karlsson

Signe

Mudi

Skövde-tidaholm HU

10,00

23,85

15

Peter Björk

Ghibli

Tysk Spets/ Mittelspitz

Tibro BK

10,00

34,19

16

Olivia Kvicker

Thilda

Perro De Agua Espanol

Ludvika BK

13,09

42,09

17

Erik Sandell

Clip

Shetland Sheepdog

Jönköping BK

13,97

47,97

18

Per Svensson

Ibby

Kromfohrländer

Karlshamn HU

14,53

43,53

19

Lars Lindeborg

Elle

Pumi

Ludvika BK

21,34

45,34

20

Nina Tyllander

Joker

Tysk Spets/ Mittelspitz

Storfors lokal kennelklub

30,00

37,75

21

Felix Sandberg

Hippie

Dansk-Svensk Gårdshund

Raskl För Dansk/Svensk Gh

52,33

76,33

-

Christina Lorang Ahlström

Toffee

Ej Stambokförd I Skk

Ystad BK

0,00

Disk

-

maria andersson

Pyzzla

Pumi

Frövi BK

0,00

Disk

-

Kenneth Bengtsson

Nocke

Shetland Sheepdog

Örkelljunga BK

0,00

Disk

-

Eva Jansson

Ture

Welsh Springer Spaniel

Skövde BK

0,00

Disk

-

Lena Torstensson

Rubin

Welsh Springer Spaniel

Tomten BK

0,00

Disk

-

Angelica Andersson

Sluggo

Shetland Sheepdog

Tranås BK

0,00

Disk

-

Gunilla Jonsson

Dribbla

Berger Des Pyrénées À Poi

KASK

0,00

Disk

-

Birgitta Lundberg

Vera

Ej Stambokförd I Skk

Munkfors BK

0,00

Disk

-

Nathalie Evensen

Ice

Shetland Sheepdog

Arvika BK

0,00

Disk

-

Frida Asker

Lia

Shetland Sheepdog

Grums HU

0,00

Disk

-

Katarina Katz

Bobele

Släthårig Foxterrier

Partille BK

0,00

Disk

-

Anette Hedman

Evo

Pudel, Mellan

Kumla BK

0,00

Disk

-

Jeanette Nyman

Basse

Shetland Sheepdog

Hammarö BK

0,00

Disk

-

Ulrika Johansson

Eddie

Shetland Sheepdog

Grums BK

0,00

Disk

-

Alexsandra Pettersson

Jet

Shetland Sheepdog

Kumla BK

0,00

Disk

-

Maria Fridell

Humla

Nova Scotia Duck Tolling

Kils BK

0,00

Disk

Hopp 1 large  -  domare/bana Ewa Lundin

1

Nea Dahlberg

Lykke

Border Collie

Lindesberg BK

0,00

21,90

2

Maria Larsson

Myra

Border Collie

Linköping BK

0,00

24,72

3

Eirin Dahl

Bønne

Belgisk Vallhund/ Malinoi

Norge

0,00

26,13

4

Anna-Lena Eriksson

Kallife

Berger Des Pyrénées À Fac

Arvika BK

0,00

31,43

5

Amanda Bjurström

Pavo

Border Collie

Frövi BK

5,00

21,40

6

Roman Brändli

Zena

Belgisk Vallhund/ Malinoi

Switzerland

5,00

23,91

7

Linda Dahlman

Zack

Nova Scotia Duck Tolling

Svenska Agilityklubben

5,00

24,16

8

Maria Augustsson

Key

Border Collie

Tomten BK

5,00

25,60

9

Elisabeth Jonasson

Harry

Border Collie

Munkfors BK

5,00

32,78

10

Elisabet Hansson

Jackie

Golden Retriever

Hammarö BK

8,03

42,03

11

sara bark

WILMA

Ej Stambokförd I Skk

Skultuna BK

14,97

43,97

12

Lina Larsson

Vilma

Border Collie

Munkfors BK

15,00

37,34

-

Lars Sassner

Bellis

Border Collie

Karlstad BK

0,00

Disk

-

Sandra Strand

Rapp

Border Collie

Falu BK

0,00

Disk

-

Catharina Krumlinde

Dobby

Australian Shepherd

Eskilstuna BK

0,00

Disk

-

Alexsandra Pettersson

Gas

Border Collie

Kumla BK

0,00

Disk

-

Susann Medalen

Ella

Border Collie

Linköping BK

0,00

Disk

-

Monica Ohlsson

Myrrah

Australian Kelpie

Åstorps BK

0,00

Disk

-

Marita Oskarsson

Lycke

Ej Stambokförd I Skk

Munkfors BK

0,00

Disk

-

Melanie Jonsson

Hagge

Ej Stambokförd I Skk

Södertälje lokala KK

0,00

Disk

-

Susanne Skogström

Joline

Golden Retriever

Ludvika BK

0,00

Disk

-

Victoria Björkman

Diva

Pinscher

Mora BK

0,00

Disk

-

Christina Lorang Ahlström

Tixa

Ej Stambokförd I Skk

Ystad BK

0,00

Disk

-

Carina Johansson

Freja

Ej Stambokförd I Skk

Köpings HU

0,00

Disk

-

Åsa Svensson

Spira

Australian Shepherd

Sv Australian Shepherdkl

0,00

Disk

-

Marie Lodin

Valle

Border Collie

Fagersta KK

0,00

Disk

-

Gunilla Jonsson

Vincent

Berger Des Pyrénées À Fac

KASK

0,00

Disk

-

Gunilla Eriksson

Isa

Border Collie

Munkfors BK

0,00

Disk

-

Janne Gustavsson

Greta

Welsh Springer Spaniel

Götene BK

0,00

Disk

-

Liselott Endresen

Yra

Border Collie

Olandstraktens BK

0,00

Disk

Hopp 2 small  -  domare/bana Lars Sassner

1

Annika Nordlander

Ginnie

Shetland Sheepdog

Karlstad BK

0,00

35,11

2

Sonja Pethrus

Sigge

Dvärgschnauzer, Vit

Töreboda BK

0,99

36,99

3

Börje Johansson

Härbert

Pudel, Dvärg

Töreboda BK

1,07

37,07

4

Elisabeth Larsson

Alice

Papillon

Stockholm Södra BK

3,06

39,06

5

Anette Hedman

Smarty

Shetland Sheepdog

Kumla BK

5,00

30,89

6

Anneli Kensén

Kaxi

Pudel, Toy

Storfors lokal kennelklub

5,44

41,44

7

Marielle Andersson

Dexter

Bostonterrier

Årjäng BK

19,66

45,66

-

Lotta Ekblom

Angus

Ej Stambokförd I Skk

Lindesberg BK

0,00

Disk

-

Malin Sörestam

Iza

Shetland Sheepdog

Svenska Agilityklubben

0,00

Disk

-

Malin Radegård

Doris

Jack Russell Terrier

Karlskrona BK

0,00

Disk

-

Gunilla Karlsson

Ture

Pudel, Dvärg

Motala BK

0,00

Disk

-

Marie Skär

Coco

Dvärgpinscher

Linköping BK

0,00

Disk

-

Maria Olsson

Bästa

Ej Stambokförd I Skk

Kils BK

0,00

Disk

-

Elin Nordblad

Crixus

Phalène

Frövi BK

0,00

Disk

-

Johanna Linder

Oskar

Dvärgschnauzer, Svart & S

Vänersborgs BK

0,00

Disk

-

Roger Pettersson

Ecco

Shetland Sheepdog

Kumla BK

0,00

Disk

-

Ida Andersson

Nelly

Ej Stambokförd I Skk

Frövi BK

0,00

Disk

-

Elisabeth Larsson

Texas

Borderterrier

KASK

0,00

Disk

-

Leif Andersson

ALICE

Papillon

Svenska Agilityklubben

0,00

Disk

-

Åsa Lundberg

Vilda Hilda

Amerikansk Cocker Spaniel

Tomten BK

0,00

Disk

-

Malin Radegård

Edda

Jack Russell Terrier

Karlskrona BK

0,00

Disk

Hopp 2 medium  -  domare/bana Lars Sassner

1

Kjell Frankin

Wilda

Shetland Sheepdog

Jönköping BK

0,00

31,74

2

Hasse Sundqvist

Brienne

Cocker Spaniel

Fagersta KK

0,00

33,81

3

Anna Leander

Pepsi

Cocker Spaniel

Gävle BK

4,79

40,79

4

Tommy Carlsson

Teo

Shetland Sheepdog

KASK

5,00

34,56

5

Erik Sandell

Vissla

Shetland Sheepdog

Jönköping BK

7,15

38,15

6

Lena Torstensson

Safir

Welsh Springer Spaniel

Tomten BK

7,41

43,41

7

Tommy Dahlberg

Miro

Shetland Sheepdog

Götene BK

9,11

40,11

8

Inga Lundberg

Fia

Amerikansk Cocker Spaniel

Tomten BK

10,00

32,13

9

Mai Junker

Unni

Kromfohrländer

Götene BK

20,27

51,27

10

Eva Jansson

Herman

Welsh Springer Spaniel

Skövde BK

36,96

67,96

-

Lene L

Ace

Shetland Sheepdog

Norge

0,00

Disk

-

Carin Pettersson

Alice

Lagotto Romagnolo

Lindesberg BK

0,00

Disk

-

Camilla Karlsson

Dino

Japansk Spets

Skövde BK

0,00

Disk

-

Linda Nygren

Time

Shetland Sheepdog

Sv Shetland Sheepdog Kl

0,00

Disk

-

Linn Nygård

Nico

Shetland Sheepdog

Norge

0,00

Disk

-

Margareta Svedlund

London

Welsh Springer Spaniel

Danderyd-Täby BK

0,00

Disk

-

Kicki Sundqvist

Isa

Cocker Spaniel

Fagersta KK

0,00

Disk

-

Leif Andersson

SELMA

Welsh Springer Spaniel

Svenska Agilityklubben

0,00

Disk

-

Åsa Wrede

Minka

Schapendoes

Svenska Agilityklubben

0,00

Disk

-

Sandra Lundell

Alfred

Borderterrier

Torsby BK

0,00

Disk

-

Carin Pettersson

Lova

Lagotto Romagnolo

Lindesberg BK

0,00

Disk

Hopp 2 large  -  domare/bana Lars Sassner

1

Håkan Eriksson

Freyja

Nova Scotia Duck Tolling

Kumla BK

0,00

29,52

2

Else-Marit Bryn

Fruferner

Ej Stambokförd I Skk

Norge

0,00

32,75

3

Kristina Ribjer

Nelli

Portugisisk Vattenhund

SBK:s Stockholms-avd

0,00

35,70

4

Elinore Emilsson

Flisan

Ej Stambokförd I Skk

Munkfors BK

5,00

32,01

5

Marie Lodin

Loffe

Ej Stambokförd I Skk

Fagersta KK

5,00

34,06

6

Elin Dahl Mikkelsen

Ira

Border Collie

Norge

10,00

28,50

7

Felicia Torstensson Björlin

Uma

Border Collie

Sveriges HU

10,00

30,02

8

Lena Olsen

Lisen

Engelsk Springer Spaniel

Kungsör BK

11,95

42,95

9

Therese Blomqvist

Sid

Border Collie

Mariestad BK

15,00

27,91

10

Leif Olsen

Lotten

Engelsk Springer Spaniel

Kungsör BK

16,00

42,00

11

Susanne Nyberg

Jake

Irish Softcoated Wheaten

Lindesberg BK

16,17

47,17

12

Susanne Skogström

Melody

Golden Retriever

Ludvika BK

27,74

53,74

-

Björn Solberg

Hera

Border Collie

KASK

0,00

Disk

-

Maria Augustsson

Snook

Border Collie

Tomten BK

0,00

Disk

-

Maria Eriksson

Ted

Australian Kelpie

Bollnäs BK

0,00

Disk

-

Bengt Nyman

Cwiq

Australian Kelpie

Kumla BK

0,00

Disk

-

Klara Elisson

Ässla

Nova Scotia Duck Tolling

Gagnef-Floda BK

0,00

Disk

-

Annette Persson Sandell

Spring

Border Collie

Jönköping BK

0,00

Disk

-

Therese Blomqvist

Kaye

Border Collie

Mariestad BK

0,00

Disk

-

Nathalie Högström

Ella

Afghanhund

Forshaga BK

0,00

Disk

Hopp 3 small  -  domare/bana Lars Sassner

1

Nathalie Högström

Haylie

Shetland Sheepdog

Forshaga BK

0,00

36,04

2

Anna Kågeman

Tilli

Jack Russell Terrier

Linköpings HU

0,00

37,22

3

Maj-Inger Davstedt

TINTIN

Dansk-Svensk Gårdshund

Raskl För Dansk/Svensk Gh

0,00

37,80

4

Amanda Apelqvist

Timo

Tysk Spets/ Mittelspitz

Lidköping BK

0,00

38,09

5

Camilla Karlsson

Cleo

Japansk Spets

Skövde BK

0,00

38,24

6

Maria Lindberg

Sture

Ej Stambokförd I Skk

Lindesberg BK

2,38

42,38

7

Helene Poljak

TUFF

Dvärgschnauzer, Peppar &

Västerås KK

4,48

44,48

8

Marina Lindqvist

Athena

Shetland Sheepdog

Kumla BK

9,38

44,38

9

Elisabeth Larsson

Dennis

Borderterrier

KASK

11,34

46,34

-

Nea Dahlberg

Diza

Shetland Sheepdog

Lindesberg BK

0,00

Disk

-

Inga Antelius

Puzzla

Phalène

Hölö-Mörkö BK

0,00

Disk

-

Åsa Lundberg

Esther

Tysk Spets/ Mittelspitz

Tomten BK

0,00

Disk

-

Linda Dahlman

Izor

Dansk-Svensk Gårdshund

Svenska Agilityklubben

0,00

Disk

-

Roger Pettersson

Pysen

Shetland Sheepdog

Kumla BK

0,00

Disk

-

Åsa Larsson

Vina

Borderterrier

Kumla BK

0,00

Disk

-

Anneli Kensén

Fozzi

Pudel, Dvärg

Storfors lokal kennelklub

0,00

Disk

-

Inga Antelius

Affe

Phalène

Hölö-Mörkö BK

0,00

Disk

-

Anita Pettersson

Ella

Tysk Spets/ Mittelspitz

Lidköping BK

0,00

Disk

-

Monica Karlsson

Li

Parson Russell Terrier

Västernorrlands KK

0,00

Disk

-

Päivi Männistö-Rahunen

Lätty

Västgötaspets

Finland

0,00

Disk

-

Mari Andersson

Mini

Jack Russell Terrier

Torsby BK

0,00

Disk

-

Merja Pajala

Jay

Shetland Sheepdog

Apollogruppen

0,00

Disk

Hopp 3 medium  -  domare/bana Lars Sassner

1

Anne Karlsson

Bonnie

Mudi

Skövde-tidaholm HU

0,00

31,23

2

Ulla Muchardt

Kalle

Dansk-Svensk Gårdshund

Svenska Agilityklubben

0,00

36,00

Pokal.jpg

3

Yvonne Johansson

Casper

Shetland Sheepdog

Lindesberg BK

0,00

36,02

4

Ørnulf Holm

Spiff

Shetland Sheepdog

Norge

0,00

36,14

5

Helene Jennvik

Mysan

Shetland Sheepdog

Karlstad BK

0,00

36,71

6

Anita Pettersson

Enya

Shetland Sheepdog

Lidköping BK

0,00

38,47

7

Julia Pettersson

Elvis

Shetland Sheepdog

Fagersta HU

0,00

39,57

8

Monica Karlsson

Avatar

Parson Russell Terrier

Västernorrlands KK

5,00

37,14

9

Per Svensson

Lycka

Kromfohrländer

Karlshamn HU

5,52

45,52

10

ingvar Berggren

Kompis

Cavalier King Charles Spa

Hammarö BK

6,03

46,03

11

Berit Sjöbeck

Flashy

Pudel, Mellan

Apollogruppen

14,97

44,97

12

Fredrik Andersson

Vix

Shetland Sheepdog

Fagersta KK

15,00

38,60

13

Malin Zetterberg

Diezel

Cocker Spaniel

Bro-Håbo BK

15,88

45,88

-

Yvonne Johansson

Hobbe

Shetland Sheepdog

Lindesberg BK

0,00

Disk

-

Päivi Männistö-Rahunen

Kisu

Shetland Sheepdog

Finland

0,00

Disk

-

Anett Nyborg

Aira

Schapendoes

Norge

0,00

Disk

-

Anette Alvarsson

Milo

Kromfohrländer

Arvika BK

0,00

Disk

-

Johanna Karlsson Svensc

Mira

Nova Scotia Duck Tolling

Sunne BK

0,00

Disk

-

Maire Tiiperi

Alejandro

Shetland Sheepdog

Kalix Agility

0,00

Disk

-

Magdalena Bergstén

Clara

Pumi

Örebro BK

0,00

Disk

-

Annica Nauta

Myra

Australian Kelpie

Linköping BK

0,00

Disk

-

Tommy Carlsson

Jippie

Pumi

KASK

0,00

Disk

-

Christin Bengtsson

Ronja

Shetland Sheepdog

Örkelljunga BK

0,00

Disk

-

Jenny Ohlsson

Vilda

Shetland Sheepdog

Nynäshamns BK

0,00

Disk

-

Angelica Andersson

Prinsen

Shetland Sheepdog

Tranås BK

0,00

Disk

-

My Dareflod

Trubbel

Shetland Sheepdog

Mora BK

0,00

Disk

-

Looanna Berg

Frekkh

Parson Russell Terrier

Västerås KK

0,00

Disk

-

Siw Almroth

Brie

Berger Des Pyrénées À Poi

Norge

0,00

Disk

-

Nathalie Högström

Bamse

Shetland Sheepdog

Forshaga BK

0,00

Disk

-

Kjersti Gudmundseth

Bæra

Australian Kelpie

Norge

0,00

Disk

-

Linn Hammarbäck

Fox

Nova Scotia Duck Tolling

Örebro BK

0,00

Disk

-

Emma Salquist

Viggo

Tysk Spets/ Mittelspitz

Götene BK

0,00

Disk

-

Åsa Wrede

Kaia

Schapendoes

Svenska Agilityklubben

0,00

Disk

-

Anna Leander

Noggi

Cocker Spaniel

Gävle BK

0,00

Disk

-

Sofie Langanger

Yra

Pumi

Ludvika BK

0,00

Disk

-

Lars Lindeborg

Cinna

Pumi

Ludvika BK

0,00

Disk

-

Kamilla Nilsson

Wira

Cocker Spaniel

Hällefors BK

0,00

Disk

-

Malin Zetterberg

Aim

Cocker Spaniel

Bro-Håbo BK

0,00

Disk

Hopp 3 large  -  domare/bana Lars Sassner

1

Per Heinerud

sonny

Border Collie

Apollogruppen

0,00

33,18

2

Anette Daleke

Snaps

Border Collie

Hammarö BK

0,00

34,30

Pokal.jpg

3

Päivi Männistö-Rahunen

Inkeri

Belgisk Vallhund/ Tervuer

Finland

0,00

35,92

4

Malin Zetterberg

Singla

Border Collie

Bro-Håbo BK

0,00

36,44

5

Anne Bucksch

Nikita

Belgisk Vallhund/ Tervuer

Karlstad BK

0,00

36,56

6

Marit Bratt

Doris

Belgisk Vallhund/ Groenen

Svenska Agilityklubben

1,36

39,36

7

Gunilla Eriksson

Yazza

Ej Stambokförd I Skk

Munkfors BK

2,01

40,01

8

Milena Polinelli

Ziwa

Hollandse Herdershond, Ko

Switzerland

5,00

35,05

9

Amanda Bjurström

Våfflan

Ej Stambokförd I Skk

Frövi BK

5,00

36,59

10

Timo Vertanen

Jomei

Pumi

Kalix Agility

5,46

38,46

11

Robin Rådström

Safir

Ej Stambokförd I Skk

Munkfors BK

6,57

39,57

12

Ingvar Berggren

Morris

Irish Softcoated Wheaten

Hammarö BK

7,63

40,63

13

Camilla Larsson

Cornelia

Engelsk Springer Spaniel

Torsby BK

7,94

40,94

14

Åsa Larsson

Jackaroo

Australian Kelpie

Kumla BK

8,80

41,80

15

Maria Eriksson

Loppa

Australian Kelpie

Bollnäs BK

10,00

35,85

16

Susanne Nyberg

Frippe

Irish Softcoated Wheaten

Lindesberg BK

11,65

49,65

17

Therese Blomqvist

Gina

Ej Stambokförd I Skk

Mariestad BK

15,56

38,56

18

Therese Malm

Fia

Engelsk Springer Spaniel

Lindesberg BK

15,71

48,71

-

Elin Dahl Mikkelsen

Dixi

Belgisk Vallhund/ Groenen

Norge

0,00

Disk

-

Catharina Lagmyr Kempe

Maggie

Australian Shepherd

Sv Australian Shepherdkl

0,00

Disk

-

Anne Fosser

Blu

Border Collie

Norge

0,00

Disk

-

Anna Östberg

Qase

Border Collie

Svenska Agilityklubben

0,00

Disk

-

Staffan Gustafsson

Winnie

Border Collie

Söderköping BK

0,00

Disk

-

Minna Johansson

Monza

Australian Shepherd

Hofors BK

0,00

Disk

-

Magdalena Svedberg

Solo

Border Collie

Karlstad BK

0,00

Disk

-

Camilla Larsson

Cleo

Engelsk Springer Spaniel

Torsby BK

0,00

Disk

-

Maire Tiiperi

Älva

Australian Shepherd

Kalix Agility

0,00

Disk

-

Annica Nauta

Jolly

Australian Kelpie

Linköping BK

0,00

Disk

-

Monica Gahlin

Tiffy

Australian Shepherd

Nynäshamns BK

0,00

Disk

-

Olle Larsson

Hero

Border Collie

Munkfors BK

0,00

Disk

-

Sara Holzmann Markström

LEIA

Ej Stambokförd I Skk

Nedansiljans BK

0,00

Disk

-

Darijo Poljak

Dito

Schnauzer, Peppar & Salt

Västerås KK

0,00

Disk

-

Lina Larsson

Polka

Border Collie

Munkfors BK

0,00

Disk

-

Amanda Nilsson

Winnie

Border Collie

Torsby BK

0,00

Disk

-

Staffan Gustafsson

Foxy

Border Collie

Söderköping BK

0,00

Disk

-

Timo Vertanen

Ozzy

Australian Shepherd

Kalix Agility

0,00

Disk

Bilder från Munkrejset

söndag 24 juli 2016

DSCN1049-2.JPG
13692508_1889739374577795_2142425629874765804_n.jpg
DSCN1051.JPG
DSCN1052.JPG
DSCN1054.JPG
DSCN1055.JPG
13707595_10208618913405316_3679660057893690911_n.jpg
DSCN1058.JPG
13775836_10208618913725324_7213854351735260736_n.jpg
DSCN1059.JPG
DSCN1061.JPG
DSCN1064.JPG
13707766_10208618913325314_6313164680954243511_n.jpg
DSCN1065.JPG
13770353_10208618914205336_7132954603324031358_n.jpg
DSCN1068.JPG
DSCN1070.JPG
13754464_10208618913605321_3036737636168109158_n.jpg
DSCN1071.JPG
DSCN1074.JPG
DSCN1077.JPG
DSCN1075.JPG
DSCN1079.JPG
DSCN1081.JPG
13769513_1889136301304769_6770069163712263233_n.jpg
DSCN1083.JPG
DSCN1085.JPG

SBKlogo_lagupplost_210x208.gif

Agria-2.jpg sfr-logo-3.png

Senast uppdaterad: 2018-06-02

Version nr: 1.3.18.06.004

Copyright:

2014-18 Munkfors Brukshundklubb

FB-logo.png
Munkfors Brukshundklubb är medlem
i Svenska Draghundsportförbundet

Sidan skapad: 2018-03-21

Webmaster: Per Nygren

SDSF-logo